Başbakan’dan Sanatçılarla Gövde Gösterisi

Bazı sanatçılar bugün Manisa Turgutlu’da Başbakan Erdoğan’ın toplu açılış törenine katıldılar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Turgutlu’da düzenlenen ve aralarında müzik yapımcısı Polat Yağcı’nın babası adına yaptırdığı Orhan Polat Yağcı İlkokul...

Başbakan’dan Sanatçılarla Gövde Gösterisi (28 Aralık 2013)

Bazı sanatçılar bugün Manisa Turgutlu’da Başbakan Erdoğan’ın toplu açılış törenine katıldılar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Turgutlu’da düzenlenen ve aralarında müzik yapımcısı Polat Yağcı’nın babası adına yaptırdığı Orhan Polat Yağcı İlkokulu’nun da bulunduğu toplu açılışa katıldı.

Başbakan Erdoğan, tesislerin yapımına katkı sağlayan hayırseverlere ve Orhan Polat Yağcı İlkokulu’nun inşasına katkısından dolayı sanatçı Orhan Gencebay’a plaket verdi.

Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Bakanlar ve protokol üyeleri, Orhan Gencebay, Cengiz Kurtoğlu, Zerrin Özer, Mustafa Sandal, Kutsi, Hande Yener, Ali Şan, Ece Erken’in de aralarında bulunduğu sanatçılarla tesislerin açılış kurdelesini kesti.

Törene katılan sanatçılar arasında, Haziran ayında Gezi Direnişi’nde yer alan Hande Yener’in de bulunması dikkat çekti.

Bugünkü siyasal ve toplumsal ortamda, yerel seçim mitingine dönüştürülen bir törene sanatçıların katılması, sosyal medyada tartışmalara neden oldu.