1. Bebek Kış Festivali Başladı

Beşiktaş Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve 4 gün sürecek Bebek Kış Festivali, Bebek Parkı’nda tüm coşkusuyla devam ediyor Beşiktaş Belediyesi’nin organize ettiği ”Bebek’te Bir Kış Festivali” nde, müzik eğlence, alışveriş, buz pateni, atlıkarınca, Noel ...

1. Bebek Kış Festivali Başladı (29 Aralık 2013)

Beşiktaş Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve 4 gün sürecek Bebek Kış Festivali, Bebek Parkı’nda tüm coşkusuyla devam ediyor

Beşiktaş Belediyesi’nin organize ettiği ”Bebek’te Bir Kış Festivali” nde, müzik eğlence, alışveriş, buz pateni, atlıkarınca, Noel Baba, yılbaşı ağacı, alışveriş standları, tahtabacaklar, jonglörler, happy nest ile çocuk etkinlikleri yer alıyor.

Dört gün boyunca canlı müzik performansları, Su Soley, Ece Seçkin, Yıldız Asyalı ve Number One FM dj’leri, süprizler ve daha neler neler… 7′den 77′ye herkes Bebek Parkı’nda eğleniyor.

Gün Boyunca sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri seçebilir, lezzet standlarında yemek molası verebilir, dostlarınızla birlikte çay-kahve eşliğinde sıcak sohbetler yapabilir, 2014′ü neşe içinde karşılayabilirsiniz…

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, tüm İstanbullular’ı yeni yıl coşkusunu yaşamak üzere ailece Beşiktaş’a ve Bebek Parkı’na davet ederek, bu keyifli festivalde hep beraber olmaya çağırdı.

Kış Fetivali bu yıl ilk kez düzenleniyor. Bebek Festivali, önceki yıllarda Haziran ayının ikinci haftasında düzenleniyordu. Yılbaşı akşamı ise sadece Ortaköy’de kutlama eğlencesi düzenleniyordu.

Eğer yeni yılı karşılamak için henüz bir plan yapmadıysanız, Bebek Kış Festivali sizin için ilginç bir eğlence seçeneği olabilir.

Etkinlik Tarihleri: 28-29-30-31 Aralık 2013 Saat:10:00-23:00

Yer: Bebek Parkı