THY’nın Yeni Reklam Yüzleri Messi ve Kobe Oldu

Türk Hava Yolları’nın uluslararası yeni reklam yüzleri, İspanya’nın La Liga takımlarından Barcelona’da forma giyen Lionel Messi ve NBA takımlarından Los Angeles Lakers’ın dünyaca ünlü basketbolcu Kobe Bryant oldular. Dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu Messi, THY’nin “Fly ...

THY’nın Yeni Reklam Yüzleri Messi ve Kobe Oldu (6 Aralık 2012)

Türk Hava Yolları’nın uluslararası yeni reklam yüzleri, İspanya’nın La Liga takımlarından Barcelona’da forma giyen Lionel Messi ve NBA takımlarından Los Angeles Lakers’ın dünyaca ünlü basketbolcu Kobe Bryant oldular.

Dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu Messi, THY’nin “Fly With The Best/En İyi ile Uçun” sloganlı yeni reklam filminde oynamakla da kalmadı, THY’nın aynı zamanda “marka elçisi” de oldu.

FC Barcelona’nın Nou Camp Stadı’nda düzenlenen basın toplantısına konuşan yıldız futbolcu, “Türk Hava Yolları’nın marka yüzü olmak benim için büyük bir onur” dedi.

Türk Hava Yolları’nın Marka Elçisi olan Lionel Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barcelona ve İstanbul’da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı. Messi’nin reklam filmindeki rol arkadaşı ise THY’nin başka bir marka elçisi olan NBA oyuncusu Kobe Bryant oldu. Anlaşma kapsamında Messi, Türk Hava Yolları’nın çeşitli etkinliklerine iştirak edecek.

İşte 7 Aralık’ta çeşitli ülkelerde gösterilmeye başlanacak olan THY’nın yeni reklam filmi: