Statta Seyirci Yok Bu Ne Dumandır?!

Cezası nedeniyle BATE maçında tribünlerdeki yerine alamayan Fenerbahçe taraftarı, takımını Şükrü Saracoğlu Stadı dışında destekledi. UEFA Disiplin Kurulu’nun verdiği cezanın ardından ilk kez bir Avrupa sınavını seyircisiz tribünlere karşı oynayan Fenerbahçe’de,...

Statta Seyirci Yok Bu Ne Dumandır?! (22 Şubat 2013)

Cezası nedeniyle BATE maçında tribünlerdeki yerine alamayan Fenerbahçe taraftarı, takımını Şükrü Saracoğlu Stadı dışında destekledi.

UEFA Disiplin Kurulu’nun verdiği cezanın ardından ilk kez bir Avrupa sınavını seyircisiz tribünlere karşı oynayan Fenerbahçe’de, sarı-lacivertli taraftarlar takımlarına stadyum dışında hazır bulundu.

Şükrü Saracoğlu Stadı’nın hemen yanındaki Salı Pazarı’nda kurulan dev ekranda ve stadyuma pankartlar asarak takımlarına destek verdi.

Cristian’ın penaltı golünden sonra meşaleler yakan taraftar, maç boyunca Fenerbahçe’nin yanında oldu.

Karşılaşmanın 54. Dakikasında ise çok ilginç bir olay yaşandı. Sahaya stat dışından havai fişek atıldı.

Havai fişeklerin ardından da küçük paraşütlerle saha içerisine bir anda yanıcı maddeler inmeye başlayınca karşılaşmanın hakemi Gautier maçı durdurdu.

Stat içinde duman oluşurken, yanıcı maddenin üzerine düştüğü büyük boyuttaki Türk Bayrağı’nın bir köşesi yanmaya başladı.

Stat görevlileri bayrağın yandığı noktaya müdahale ederek küçük çaptaki alevi söndürdü. Maç bir dakikalık duraksamanın ardından tekrar devam etti.