Sokak Müzisyeninin Şapkasına Para Atan Küçük Kıza Büyük Sürpriz!

Müzikal flashmob’lar gerilla tanıtım etkinliklerinin vazgeçilmezlerinden. İspanyol bankası Banco Sabadell’ de bu yöntemi sık kullanan kuruluşlardan biri. Son olarak da öylesine keyifi bir etkinlik düzenledi ki, videosunu bile kısa sürede 18,5 milyon kişi tarafından izlenerek rekor...

Sokak Müzisyeninin Şapkasına Para Atan Küçük Kıza Büyük Sürpriz! (23 Kasım 2013)

Müzikal flashmob’lar gerilla tanıtım etkinliklerinin vazgeçilmezlerinden. İspanyol bankası Banco Sabadell’ de bu yöntemi sık kullanan kuruluşlardan biri. Son olarak da öylesine keyifi bir etkinlik düzenledi ki, videosunu bile kısa sürede 18,5 milyon kişi tarafından izlenerek rekor kırdı.

İspanya’nın dördüncü büyük bankası olan Banco Sabadell, kuruluşunun 130. yıldönümünü renkli bir canlı performans ile kutlamak istedi. Bunun için de Vallès Senfoni Orkestrası ile anlaştı. 100 kişilik orkestra ve koronun katılımı ile ortaya süper bir flashmob ve nefis bir sokak konseri çıktı. İnternete yüklenen videosu kısa sürede 18,5 milyon kişi tarafından izlendi.

Her şey küçük bir kızın viyolonsel çalan bir sokak müzisyeninin şapkasına para atması ile başladı. Devamı videoda, iyi seyirler.