Samsung’tan Yılın Sürprizi!

Akıllı telefon, akıllı saat derken, teknoloji devinden sürpriz yeni bir giyilebilir teknoloji ürünü geldi: ‘Akıllı Bıçak’ Samsung milyonlarca kullanıcının beklediği akıllı bıçağını sonunda tanıttı. Galaxy S6 Edge'in bıçak v...

Samsung’tan Yılın Sürprizi! (1 Nisan 2015)

Akıllı telefon, akıllı saat derken, teknoloji devinden sürpriz yeni bir giyilebilir teknoloji ürünü geldi: ‘Akıllı Bıçak’

Samsung milyonlarca kullanıcının beklediği akıllı bıçağını sonunda tanıttı. Galaxy S6 Edge'in bıçak versiyonu elmas kenarıyla dünya üzerindeki neredeyse her şeyi kesebiliyor. Üstelik stylus kaleminin termometre özelliği de var.

Tabii bunların hepsi Samsung'un 1 Nisan şakasının bir parçası. Koreli teknoloji devi bloğunda yayımladığı haberle yeni Galaxy S6 Edge'e güzel bir çalışmayla sap ekleyerek, bunun firmanın yeni akıllı bıçağı olduğunu belirtti.

Haberde telefonun hem suya hem de ateşe karşı dayanıklı olduğu belirtiliyor. Firma akıllı bıçağın Galaxy S6'nın tüm özelliklerinin yanında müthiş bir keskinlik ve ergonomi sunduğunu ifade etti. Akıllı bıçak, bir akıllı bıçaktan bekleneceği gibi 'insan kanı sensörü' gibi güvenlik önlemlerine de sahip.

HT Teknoloji