Obama Çiftinin Aşkı Film Oluyor

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama’nın ilk randevuları beyazperdeye taşınıyor. ‘Southside With You’ adı verilen filmde, Obama çiftini oynayacak aktör ve aktris de belli oldu. Çekimine yazın Chicago’da başlanacak olan ve ABD Başkanı ...

Obama Çiftinin Aşkı Film Oluyor (12 Mayıs 2015)

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama’nın ilk randevuları beyazperdeye taşınıyor. ‘Southside With You’ adı verilen filmde, Obama çiftini oynayacak aktör ve aktris de belli oldu.

Çekimine yazın Chicago’da başlanacak olan ve ABD Başkanı Barack Obama ile First Lady Michelle Obama’nın 1989’da ilk buluştukları günü konu alan ‘Southside With You’ filminin başrol oyuncuları açıklandı.

Çiftin ilk randevularında sanat müzesine, sinemaya ve dondurmacıya gidişlerini anlatacak filmde Obama’yı Parker Sawyers, First Lady’yi de Tika Sumpter canlandıracak.

Sesi Obama'nınkine Çok Benziyor

28 yaşındaki hukuk öğrencisi Obama’ya hem görünüş hem de ses açısından benzediği için seçilen Sawyers, Telegraph’a verdiği demeçte, “Bu benim için bir onur. Sakin kalmaya çalışıyorum, ama kendisinin de izleyeceğini bilmek heyecan verici” dedi.

2012’de Obama’nın başkanlık dönemini ve icraatlarını konu alan ‘2016: Obama’nın Amerikası’ adlı bir film daha çekilmişti. Ancak belgesel tarzda hazırlanan filmde Obama’nın kendi görüntüleri kullanılmıştı. Dolayısıyla Sawyers, Obama’yı canlandıracak ilk aktör olacak.

Michelle Obama: ‘Ya Will Smith ya da Denzel Washington’

Öte yandan Michelle Obama, eşini beyazperdede kimin canlandırması gerektiği sorusuna “Denzel Washington ya da Will Smith. Özellikle Will’in kulakları tam otururdu” cevabını vermişti.