Madonna Çok İlginç Bir Hikaye İle Üçüncü Filmini Çekmeye Hazırlanıyor

ABD’li ünlü pop şarkıcısı Madonna, Amerikalı yazar Rebecca Walker’ın 2013’te piyasa çıkan ilk romanı ‘Ade: Bir Aşk Hikayesi’nden uyarlan üçüncü sinema filmini çekmeye hazırlanıyor. Film Kenya kıyılarındaki cennet gibi güzel ve sakin bir adada yaşanılan ilgi...

Madonna Çok İlginç Bir Hikaye İle Üçüncü Filmini Çekmeye Hazırlanıyor (27 Mart 2014)

ABD’li ünlü pop şarkıcısı Madonna, Amerikalı yazar Rebecca Walker’ın 2013’te piyasa çıkan ilk romanı ‘Ade: Bir Aşk Hikayesi’nden uyarlan üçüncü sinema filmini çekmeye hazırlanıyor.

Film Kenya kıyılarındaki cennet gibi güzel ve sakin bir adada yaşanılan ilginç bir aşk öyküsünü konu alıyor. Amerikalı kız öğrenci, genç bir Müslüman adama aşık olur ancak kültürel değer çatışmaları bu ilişkiye zorlaştırmaktadır.

Madonna, geçen yıl Ekim ayında kitap yayınlandıktan sonra sosyal medyada kapağını paylaşarak, hayranlarına “bu kitabı okuyun, inanılmaz bir yolculuk ve güzel bir aşk hikayesi!” mesajını vermişti.

BBC’de yer alan habere göre, Madonna’nın bu üçüncü yönetmenlik deneyiminde, filmin yapımcılığını, “Amerikan Güzeli” filminin de yapımcısı olan Bruce Cohen’in üstleneceği belirtildi.

Madonna ve filmin yapımcıları şu an kitabı sinemaya uyarlayacak usta bir senarist arıyorlar.

Ünlü pop yıldızı Madonna, 2008’de Pislik ve Bilgelik (Filth and Wisdom) ve 2011’de W.E filmlerine imza atmıştı.