CNN Türk’te Mirgün Cabas’la “Her Şey”in yerine Duygu Demirdağ’la “İnsanlık Hali”

CNN Türk’te yayınına son verilen Mirgün Cabas’la Her Şey’in yerine hafta içi Pazartesi’den Perşembe’ye her gün saat 20.00 de Duygu Demirdağ’ın sunacağı İnsanlık Hali programı ekranlara gelecek. CNN TÜRK’te, 7 Mart Pazart...

CNN Türk’te Mirgün Cabas’la “Her Şey”in yerine Duygu Demirdağ’la “İnsanlık Hali” (5 Mart 2016)

CNN Türk’te yayınına son verilen Mirgün Cabas’la Her Şey’in yerine hafta içi Pazartesi’den Perşembe’ye her gün saat 20.00 de Duygu Demirdağ’ın sunacağı İnsanlık Hali programı ekranlara gelecek.

CNN TÜRK’te, 7 Mart Pazartesi gününden itibaren, hafta içi saat 20.00'de, yeni bir haber programının ekrana gelmeye başlayacağı açıklandı.

Hafta sonları ana haber bültenini sunan Duygu Demirdağ'ın sunacağı İnsanlık Hali'nde, sokağın, umudun, hüznün, sevincin, gecenin, gündüzün, hayatın yani insanlığın tüm halleri ekrana gelecek.

Dünya ve memleket meselelerinin gölgesinde kalan insan hikayeleri, tek bir karede sayfalarca şey anlatan fotoğraflar, tarihe not düşülen görüntüler ekrana taşınacak. Sesler, dokular, olaylar, sorular hepsi hafta içi Pazartesi'den Perşembe'ye Kerem Şenel'in editörlüğünde saat 20.00'de CNN TÜRK'te Duygu Demirdağ ile İnsanlık Hali'nde olacak.

Yayınına son verilen programlar

Bu hafta ani bir kararla, hafta içi saat 19.30’da yayınlanan Mirgün Cabas’la Her Şey’in yanı sıra, Mehmet Alkan’ın Taha Akyol ve Altan Öymen’in katılımıyla sunduğu Pazar akşamları ekranlara gelen Sağım Solum Tarih ve ekonomi servisi tarafından hafta içi saat 16.00’da hazırlanıp sunulan Paranın İzi programların da yayınına son verilmişti.

CNN Türk'te daha önce de aynı yayın kuşağındaki Enver Aysever’in Aykırı Sorular ve Cüneyt Özdemir'in 5N1K programları da kaldırılmıştı.