CNN Türk’te üç programa son verildi

Haber merkezinde başlayan değişim programlara da sıçradı Erdoğan Aktaş'ın CNN Türk Genel Müdürlüğü görevine getirilmesinin ardından Haber Merkezi’nde başlayan değişim programlara sıçradı. Medya Radar’ın haberine göre, C...

CNN Türk’te üç programa son verildi (4 Mart 2016)

Haber merkezinde başlayan değişim programlara da sıçradı

Erdoğan Aktaş'ın CNN Türk Genel Müdürlüğü görevine getirilmesinin ardından Haber Merkezi’nde başlayan değişim programlara sıçradı.

Medya Radar’ın haberine göre, CNN TÜRK’te yayınlanan Mirgün Cabas’la Her Şey, Mehmet Alkan’ın Taha Akyol ve Altan Öymen’in katılımıyla sunduğu Sağım Solum Tarih ve ekonomi servisi tarafından hazırlanıp sunulan Paranın İzi programlarına son verildi.

Nedeni izlenme oranlarının düşüklüğü

Her Pazar saat 22.00’de Altan Öymen, Taha Akyol ve Doç. Dr. Mehmet Ö. Alkan’ın sunumuyla ekrana gelen Sağım Solum Tarih, Pazartesi’den Perşembe’ye saat 19.30’da Mirgün Cabas’la Her Şey programı ve gene hafta içi her gün saat 16:00’da yayınlanan Ebru Baki, Emin Çapa ve Cem Seymen tarafından sunulan Para’nın İzi programları izlenme oranı düşüklüğü ve yüksek maliyet gerekçesi ile yayından kaldırıldı.

Mirgün Cabas yayınladığı programın kaldırıldığını Twitter hesabından duyurdu.