‘Allah Korumuş’ Dedirten Bir Haber Video

ABD’nin Philadelphia eyaletinde bir tren istasyonunda meydana gelen olay yürekleri ağızlara getirdi. Genç bir annenin bir anlık dalgınlığı neredeyse küçük bebeğinin canına mal oluyordu. Tren istasyonunda bekleyen anne çevresine bakınırken, bebek arabası yavaşça kayarak raylara ...

‘Allah Korumuş’ Dedirten Bir Haber Video (17 Mayıs 2013)

ABD’nin Philadelphia eyaletinde bir tren istasyonunda meydana gelen olay yürekleri ağızlara getirdi. Genç bir annenin bir anlık dalgınlığı neredeyse küçük bebeğinin canına mal oluyordu.

Tren istasyonunda bekleyen anne çevresine bakınırken, bebek arabası yavaşça kayarak raylara düştü. Büyük panik yaşayan anne, raylara atlayıp 14 aylık bebeğini kurtardı. Kendisi de istasyondaki diğer yolcuların yardımıyla raylardan çıkarıldı. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu, sadece yüzünde ezilmeler meydana geldiği belirtildi. Frankfort hattında ilerleyen trenin birkaç durak önce, bir yolcunun imdat düğmesine basması nedeniyle durduğu ve gecikmeli olarak olayın yaşandığı durağa geldiği açıklandı. İstasyon yetkilileri, trenin vaktinde durağa gelmiş olması halinde büyük bir trajedinin yaşanabileceğini söyledi.

İşte akıllara durgunluk veren o dehşet anlarının güvenlik kamerası görüntüleri: