ABD’de ‘Paralel Yapı’, Başkan’ın Yasak Aşkını Ortaya Çıkardı!

ABD Başkanı Barack Obama ile şarkıcı Beyonce arasında bir ilişki olduğu iddiası ABD kamuoyunun gündemine oturdu. ABD Başkanı Barack Obama ile ilgili dedikodular, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın yasak aşk haberlerini gölgede bırakacağa benziyor. Fransız paparazi P...

ABD’de ‘Paralel Yapı’, Başkan’ın Yasak Aşkını Ortaya Çıkardı! (11 Şubat 2014)

ABD Başkanı Barack Obama ile şarkıcı Beyonce arasında bir ilişki olduğu iddiası ABD kamuoyunun gündemine oturdu.

ABD Başkanı Barack Obama ile ilgili dedikodular, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın yasak aşk haberlerini gölgede bırakacağa benziyor.

Fransız paparazi Pascal Rostain, bugün EUrope 1 kanalında katıldığı bir programda, yarın Amerikan Washington Post gazetesinin büyük bir dedikoduyu ortaya çıkaracağını söyledi ve aynen şu cümleleri kurdu:

“Biliyor musunuz şu sıralarda ABD’de çok büyük bir şey oluyor. Bu, yarınki Washington Post gazetesinde de çıkacak, Başkan Barack Obama ile Beyonce arasında bir ilişki olduğunu söylemek, basının uydurması olamaz.”

,Pascal Rostain daha önce de bu dedikodularla ilgili yorum yapmış ve “İlk başlarda Obama çiftinin basında daha az fotoğrafları çıkar oldu veya daha mesafeli fotoğraflar vermeye başladılar, daha sonra Beyonce dedikoduları geldi. Geçmişteki Marilyn Monroe veya Monica Lewinsky dedikodularını unutmamak lazım. Dünyanın en büyük gücünün lideri olabilirsiniz ama neticede insansınız” diye konuşmuştu. Pascal Rostain, Obama’nın durumunu, yasak aşk yaşadığı ortaya çıkan Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın durumuyla da kıyasladı.

Sosyal medyada iddialara ilişkin görüş açıklayan Amerikalılar, iddiayı ‘inanılması güç ve gülünç’ olarak yorumladı.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da Obama çiftinin arasının kötü olduğu ve boşanmanın eşiğinde oldukları iddia edilmişti.

Eski başkan Bill Clinton benzer bir iddia ile gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde de eski başkan Bill Clinton benzer bir iddia ile gündeme gelmişti. İngiliz film oyuncusu Elizabeth Hurley’in eski sevgilisi Tom Seizemore, Hurley’in o dönem ABD Başkanı olan Bill Clinton ile ilişki yaşadığını öne sürmüş, daha sonra da bu konuda yalan söylediğini itiraf etmişti.

Seizemore, 1998 yılında, Türkiye’de ‘Er Ryan’ı Kurtarmak’ (Saving Private Ryan) adıyla gösterime giren filmin Beyaz Saray’da yapılan çekimleri sırasında, ABD eski başkanlarından Bill Clinton’ın kendisine ‘Ben Başkomutanım. Onu bana ayarla’ diyerek kendisinden Elizabeth Hurley’in telefon numarasını istediğini, Clinton’ın ısrarı üzerine telefon numarasını verdiğini, o dönem ABD Başkanı olan Clinton’ın, Elizabeth Hurley’i telefonla arayıp, kendisini almak için özel uçağını gönderdiğini ve ikilinin bir yıl boyunca ilişki yaşadığını öne sürmüştü.

‘Elizabeth’e sordum, onunla yatmak nasıl bir şey, Hillary sorun çıkarmadı mı diye. O da bana, ‘Hayır, ayrı yataklarda yatıyorlar zaten’ diyerek iddiasını sürdüren Seizemore daha sonra yaptığı açıklamada ise yayınladığı ses kayıtlarını hatırlamadığını ve o dönem yüksek dozda uyuşturucu kullandığını belirtmişti.

(Ajanslar)