Yenilen Boksör Acısını Hakemden Çıkardı!

Dünyada ilk kez bir boks maçında hakem nakavt oldu! Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Gençler Boks Şampiyonası’nda kırmızı mayolu boksör Vido Loncar maçı kaybetmesinin ardından hakeme saldırdı Hırvatistan’ın başkenti Zagrep’te düzenlenen Avrupa Gençler Boks Şamp...

Yenilen Boksör Acısını Hakemden Çıkardı! (21 Ekim 2014)

Dünyada ilk kez bir boks maçında hakem nakavt oldu! Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Gençler Boks Şampiyonası’nda kırmızı mayolu boksör Vido Loncar maçı kaybetmesinin ardından hakeme saldırdı

Hırvatistan’ın başkenti Zagrep’te düzenlenen Avrupa Gençler Boks Şampiyonası’nda hakem nakavt oldu!

Hırvat boksör Vido Loncar, maç bitmeden hakemin kendisini mağlup ilan etmesine öfkelendi.  Genç boksör bir anda rakibinin elini kaldırmaya hazırlanan hakemi yumruklamaya başladı. Hakem aldığı ilk kroşe ile yere düşerken maçın galibi Litvanyalı boksorün koşarak ringi terk etmesi dikkat çekti.

Hakemi yerde de yumruklamaya devam eden Hırvat boksöre diğer hakemler ve görevliler müdahale etti. Boksörü ayaklarından tuttukları gibi sürükleyerek ringin dışına çıkardılar.

İlk tedavisi ringte yapılan hakemin durumunun iyi olduğu bildirildi. Hırvat boksöre ise uzun bir süre karşılaşmalardan men cezası verilmesi bekleniyor.