Sosyal Medya, 16 Aylık Bu ‘Balık Bebeği’ Konuşuyor!

ABD’nin Teksas eyaletinde Elizabeth Christensen adındaki 16 aylık bir bebeğin havuzda yetişkin insanlar gibi rahat bir şekilde yüzdüğü görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kırıyor. Havuzda gayet profesyonelce yüzen Christensen zaman zaman sırtını dönerek din...

Sosyal Medya, 16 Aylık Bu ‘Balık Bebeği’ Konuşuyor! (2 Temmuz 2013)

ABD’nin Teksas eyaletinde Elizabeth Christensen adındaki 16 aylık bir bebeğin havuzda yetişkin insanlar gibi rahat bir şekilde yüzdüğü görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kırıyor.

Havuzda gayet profesyonelce yüzen Christensen zaman zaman sırtını dönerek dinleniyor ve nefes alarak yüzmeye devam ediyor. Yüzerken Herhangi bir kolluk kullanmayan Christensen’in babası tarafından çekilen görüntüler geçtiğimiz yıl ağustos ayına ait fakat son zamanlarda özellikle Youtube’da oldukça fazla izleniyor ve zaman zaman şikayet de alıyor. Bazı insanlar bebeğin yorgun olmasına rağmen yüzdürüldüğü endişesi ile yorumlar atarken görüntüyü yükleyen baba ise kendisinin hemşire eşinin ise cankurtaran olduğunu belirtiyor. Baba, ayrıca kızları Christensen’e bu aktiviteyi zorla yaptırmadıklarını da ekliyor.