Sevgilinize Kalp Şeklinde Bir Ada Hediye Etmek İster Miydiniz?

Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda, yelkovan kuşlarının peşi sıra sevgilinizle baş başa bir adada… Markaların reklam dolduruşuna gelinip tüketim çılgınlığının yaşandığı bir Sevgililer Günü daha geldi çattı. Sevgilisi olanlar yin...

Sevgilinize Kalp Şeklinde Bir Ada Hediye Etmek İster Miydiniz? (12 Şubat 2015)

Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda, yelkovan kuşlarının peşi sıra sevgilinizle baş başa bir adada…

Markaların reklam dolduruşuna gelinip tüketim çılgınlığının yaşandığı bir Sevgililer Günü daha geldi çattı. Sevgilisi olanlar yine ne hediye alacağı sorunsalını yaşarken olmayanlar da her zamanki gibi gayet rahatlar.

Sevgilinin beğenisine, satın alacak kişinin de bütçesine uygun farklı bir hediye bulmak elbette kolay değil. Üstelik bir de yıllar birlikte geçirilmişse her yıl değişik bir hediye arayışına girilince konu daha da zorlaşıyor.

Eğer gerçekten böyle bir stres yaşıyorsanız, sizi konudan bir süreliğine de olsa uzaklaşıp hayal dünyasında kısa bir yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz.

Ve diyoruz ki, eğer bütçeniz uygun olsaydı sevgilinize kalp şeklinde bir ada hediye etmek ister miydiniz?

Hani kimi zaman ‘kaçıp gitmeli buralardan’ diyorsunuz ya, her şeyden, herkesten uzaklaşmak ve sevgilinizle birlikte doğayla kucaklaşmak. Yanan odun çıtırtılarının ateşböceklerinin seslerine karıştığı o ninni gibi ses kulaklarınızda, birbirinize sarılıp çadır aralığından yıldızları izleyerek uykuya dalmak…

Orhan Veli’nin dizelerindeki gibi, denizden yeni çıkmış ağların kokusunda, yelkovan kuşlarının peşi sıra sevgilinizle birlikte alıp başınızı çekip gidebileceğiniz böyle romantik bir adanız olsun ister miydiniz?

Dünyanın değişik yerlerinde doğanın yaratıcı birer armağanı olan bu kalp görünümündeki ilginç adalar ilk anda sanılabileceğiniz gibi Photoshop ürünü değil tümüyle doğal oluşumlardır.