Sevgililer Günü Sofrası İçin Özel Pratik Tarifler

Sevgililer Günü’nde ona bir sürpriz yapın! Basit ve ekonomik, küçük uğraşılarla görsel şölene dönüştüreceğiniz güzel bir sofra hazırlayın. Siz de her Sevgililer Günü’nde aynı şeyleri yapmaktan sıkılanlardan mısınız? O halde bunları deneyin, sevgilinizin/eşiniz...

Sevgililer Günü Sofrası İçin Özel Pratik Tarifler (12 Şubat 2015)

Sevgililer Günü’nde ona bir sürpriz yapın! Basit ve ekonomik, küçük uğraşılarla görsel şölene dönüştüreceğiniz güzel bir sofra hazırlayın.

Siz de her Sevgililer Günü’nde aynı şeyleri yapmaktan sıkılanlardan mısınız? O halde bunları deneyin, sevgilinizin/eşinizin kalbini bir kez daha 12’den vurun!

Bu özel günde hazırlayacağınız şık bir sofra romantizmi canlı tutar. Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında kırmızı renkleri kullanabilirsiniz. Salonunuzu da kırmızıyı güller, kalp balonlar ve mumlarla süsleyebilirsiniz.

İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş hafif loş bir ortam ve romantik bir müzik geceyi özel kılmak için yeterli olacaktır.

İster kahvaltı isterseniz de yemekte sunabileceğiniz, üstelik evde her zaman bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz, pratik ama gösterişli ve lezzetli bazı özel yiyecek önerileri: