Oyun İçinde Oyun!

Peter Pan müzikal oyununu yarıda kesip, seyircilerin önünde sevgiline evlenme teklif etti Geçen Cumartesi gecesi İskoçya’daki Glasgow SSE Hydro Arena’da sergilenen ünlü Peter Pan masalı müzikalinde çok ilginç bir olay yaşandı. Peter karakterini canlandıran başrol oyuncusu, g...

Oyun İçinde Oyun! (16 Ocak 2014)

Peter Pan müzikal oyununu yarıda kesip, seyircilerin önünde sevgiline evlenme teklif etti

Geçen Cumartesi gecesi İskoçya’daki Glasgow SSE Hydro Arena’da sergilenen ünlü Peter Pan masalı müzikalinde çok ilginç bir olay yaşandı.

Peter karakterini canlandıran başrol oyuncusu, gerçek hayatta birlikte olduğu, oyunda ise Wendy karakterini canlandıran sevgilisine oyun sırasında evlenme teklif etti.

28 yaşındaki başrol oyuncusu Sandor Sturbl oyunu yarıda kesip, dizlerinin üstüne çökerek 22 yaşındaki sevgilisi Lilly – Jane Young’a “benimle evlenir misin?” diye sordu.

Oyun kesildiğinde, önce teknik bir arıza sanan kız arkadaşı, bu beklenmedik sürpriz teklif karşında hayrete düştü. Seyircilerin şaşkın bakışları arasında öneriyi “evet” diyerek kabul etti. Salonda bulunan seyirciler de bu mutlu ana ayağa kalkıp dakikalarca coşkuyla alkışlayarak eşlik ettiler.