Cep Telefonlarıyla Deliler Evi’ni Aydınlattılar!

Akıllı cep telefonları bu kez hiç öngörülmedik bir konuda işe yaradılar ve sahne ışığı olarak kullanıldılar! Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde Üniversitenin Tiyatro Kolu tarafından hazırlanan ‘Deliler Evi’ adlı oyun, elektrik kesildiği için izle...

Cep Telefonlarıyla Deliler Evi’ni Aydınlattılar! (21 Ocak 2014)

Akıllı cep telefonları bu kez hiç öngörülmedik bir konuda işe yaradılar ve sahne ışığı olarak kullanıldılar!

Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde Üniversitenin Tiyatro Kolu tarafından hazırlanan ‘Deliler Evi’ adlı oyun, elektrik kesildiği için izleyicilerin cep telefonlarından yansıyan ışıklar altında sahnelendi.

Çukurova Üniversitesi Tiyatro Kolu tarafından hazırlanan oyuna ilgi oldukça yoğundu. Oyunun perde denilmesine dakikalar kala elektriklerin kesilmesi, oyunun sahnelenmesini engellemedi. Durumu fark eden üniversiteli izleyiciler, cep telefonlarının ışıklarını açarak ortamı aydınlatmaya çalıştı, kimileri de sahneye fener tuttu.

İzleyenlerin desteğiyle sahneye çıkan oyuncular da repliklerinde bol bol doğaçlama yapmak zorunda kaldı. Ancak her şeye rağmen ‘Deliler Evi’ adlı komediyi büyük bir ustalıkla sahneleyen Çukurova Üniversitesi Tiyatro Kolu öğrencilerinin bu performansı ayakta alkışlandı.

DHA