Meydan’da Plaj Voleybolu!

TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı, iskele yanındaki Barbaros Meydanı’na kurulan yapay plaj voleybolu sahasında gerçekleştiriliyor Beşiktaş Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğinde Ortaköy Gelişim Grubu, Rexona, Sütaş, Alem FM ile Lig Radyo’nun...

Meydan’da Plaj Voleybolu! (13 Eylül 2014)

TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı, iskele yanındaki Barbaros Meydanı’na kurulan yapay plaj voleybolu sahasında gerçekleştiriliyor

Beşiktaş Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğinde Ortaköy Gelişim Grubu, Rexona, Sütaş, Alem FM ile Lig Radyo’nun desteğinde düzenlenen TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı hafta sonunda Beşiktaş İskelesi’nin olduğu meydanda gerçekleştiriliyor. Beşiktaş Belediyesi bu kapsamda meydana doğal bir plaj voleybolu tesisi kurdu.

Dün oynananan ana tablo maçlarıyla başlayan Beşiktaş Cup etabında toplam 14.200 TL para ödülü dağıtılacak. TVF Pro Beach Tour 2014’ün 16. etabı olan Beşiktaş Cup’ta Türkiye’nin en iyi plaj voleybolcuları ile birlikte Çek Cumhuriyeti ve Estonyalı sporcular da mücadele ediyor.

13 Erkek, 5 Bayan takımının katıldığı organizasyonun final maçları Pazar günü oynanacak. Maçlar saat 13:00 ve 14:00’te NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.