Kanal D Haber’in Başına Mehmet Ali Birand’ın Yerine Ali Kırca mı Geçecek?

Mehmet Ali Birand’ın hayatını kaybetmesinin ardından Kanal D’de taşlar yerinden oynamaya başladı. Medya kulislerinde, ATV’den ayrıldıktan sonra Show TV’ye transfer olan Ali Kırca’nın şimdi de Kanal D Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni olacağı konuşuluyor. ...

Kanal D Haber’in Başına Mehmet Ali Birand’ın Yerine Ali Kırca mı Geçecek? (6 Şubat 2013)

Mehmet Ali Birand’ın hayatını kaybetmesinin ardından Kanal D’de taşlar yerinden oynamaya başladı.

Medya kulislerinde, ATV’den ayrıldıktan sonra Show TV’ye transfer olan Ali Kırca’nın şimdi de Kanal D Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni olacağı konuşuluyor.

Show TV’de ücretlerin ödenmemesi nedeniyle büyük rahatsızlık yaşayan Ali Kırca’nın, Kanal D ile anlaştığı ve bu transferin kısa süre içinde resmen açıklanacağı söyleniyor.

Medya kuşunun taşıdığı bu söylentinin ne kadar doğru olduğunu önümüzdeki günlerde yaşayıp göreceğiz.

Ali Kırca’nın Kanal D Ana Haber’in başına geçeceği haberinden önce Serdar Cebe ile Deniz Arman ikilisinden birisinin bültenleri sunması bekleniyordu.

Serdar Cebe, Mehmet Ali Birand’ın vefatından sonra Kanal D Ana Haber’i sunmaya başlamıştı. Geçici olarak yapılan bu görevin ne zaman kesinleşeceği merak edilirken, bazıları bu görevi Star TV Ana Haber’de bu tecrübeyi edinmiş olan Deniz Arman’ın devralacağını söylüyordu.