İşin İçine Boğaziçi Caz Korosu Girince Evlenme Teklifi Böyle Oluyor!

İstanbul metrosunda çektikleri video ile internette izlenme rekorları kıran Boğaziçi Caz Korosu bu kez duygusal bir evlenme teklifi ile şaşırttı 2011 yılında İstanbul metrosunda bir anda söylemeye başladıkları Joshua Fit The Battle of Jericho’ şarkısıyla herkesi şaşırtan ve s...

İşin İçine Boğaziçi Caz Korosu Girince Evlenme Teklifi Böyle Oluyor! (24 Mart 2014)

İstanbul metrosunda çektikleri video ile internette izlenme rekorları kıran Boğaziçi Caz Korosu bu kez duygusal bir evlenme teklifi ile şaşırttı

2011 yılında İstanbul metrosunda bir anda söylemeye başladıkları Joshua Fit The Battle of Jericho’ şarkısıyla herkesi şaşırtan ve sosyal medyada izlenme ve paylaşım rekorları kıran Boğaziçi Caz Korosu, sürprizlerine bir yenisini daha ekledi.

Gezi Direnişi’nde Gezi Parkı’nda, bir banka şubesinde ya da üniversite amfisinde, kısacası her an her yerde karşınıza çıkabilecek bu neşeli topluluk, bu kez duygusal bir evlenme teklifinin parçası oldu.

Geçtiğimiz hafta içinde koronun eski koristlerinden Burak Çapar, koronun birbirinden çılgın üyeleriyle işbirliği yaptı ve kız arkadaşı Mihrican Ünlü’ye Ben E. King’in efsanevi şarkısı Stand By Me eşliğinde evlenme teklif etti. Üç kişi söylemeye başladıkları şarkıya bir anda tüm koronun eşlik etmesiyle şaşkına dönen Mihrican, Burak’ın bu sürpriz evlenme teklifine hayır diyemedi.

Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekleyen, iki ‘dünya şampiyonluğu sahibi Boğaziçi Caz Korosu’nun bir sonraki sürprizinin ne olacağı ise merak konusu.