Gören herkesin lise öğrencisi sandığı 42 yaşındaki Tayvanlı kadının gençliğinin sırrı

Sosyal medyanın Instagram çıkışlı fenomenleri arasına bu kez de ‘genç kız görünümlü’ 42 yaşındaki Tayvanlı bir kadın katıldı. ...

Gören herkesin lise öğrencisi sandığı 42 yaşındaki Tayvanlı kadının gençliğinin sırrı (22 Haziran 2017)

Sosyal medyanın Instagram çıkışlı fenomenleri arasına bu kez de ‘genç kız görünümlü’ 42 yaşındaki Tayvanlı bir kadın katıldı.

Tayvanlı Lure Hsu, 42 yaşında olmasına rağmen lise öğrencisine benzeyen görünümüyle görenleri hayrete düşürdü. Kardeşinin düzenlediği bir etkinlikte fark edildikten sonra sosyal medyanın ilgi odağı olan Lure, genç kalmasını sebze ağırlıklı beslenmesine ve bol su tüketmesine bağladı.

İç dekoratörlükle uğraşan Tayvanlı Lure Hsu'nun 'sıradışı' genç görünümü, aktris kız kardeşi Sharon Hsu'nun şovunda tanıştığı insanlar tarafından 2 yıl önce fark edildi.

Başlangıçta, genç görünümü ve giyim tarzı nedeniyle bir lise öğrencisiyle tanıştıklarını zanneden kişiler, bir kaç gün sonra Hsu'nun Facebook'ta 40. yaş gününü kutladığını görünce şoka uğradı.

Bunun ardından Hsu'nun sosyal medyada şöhreti hızla yayıldı. Kadının Instagram hesabındaki takipçi sayısı iki yıl içinde 230 bine yükseldi, Facebook sayfası ise 341'in üzerinde beğeniye ulaştı.

'Yaşlanmayan Tanrıça'

Tayvan basını tarafından 'yaşlanmayan tanrıça' adıyla haberleştirilen Hsu, genç görünümünü, bol su içerek ve sebze ağırlıklı beslenerek koruduğunu söyledi. Bunun yanında C vitamini ve kolajen hapları aldığını söyleyen Tsu, cildin yaşlanmaması için sürekli nemlendirilmesi gerektiğinin de altını çizdi. Lure ayrıca cildin güneş ışığından korunmasının da çok önemli olduğunu vurguladı ve güneş kremini yanından eksik etmediğini belirtti.