Galatasaray ve Real Madrid Sahadan Önce İnternette Karşılaştılar!

Mücadele önce takımların resmi web sitelerinde başladı sonra sosyal medyaya taşındı Galatasaray, resmi web sitesi Galatasaray.org’dan kura çekiminin hemen ardından Real Madrid’in Twitter hesabından paylaştığı görsele yanıt niteliğinde bir görsel yayınladı. Görsel’de,...

Galatasaray ve Real Madrid Sahadan Önce İnternette Karşılaştılar! (3 Nisan 2013)

Mücadele önce takımların resmi web sitelerinde başladı sonra sosyal medyaya taşındı

Galatasaray, resmi web sitesi Galatasaray.org’dan kura çekiminin hemen ardından Real Madrid’in Twitter hesabından paylaştığı görsele yanıt niteliğinde bir görsel yayınladı. Görsel’de, Burak Yılmaz ve Cristiano Ronaldo’ya yer verilirken, Portekizli yıldızın suratının asık, Burak’ın ise büyük bir sevinç yaşadığı bir fotoğraf kullanıldı.

Web sitelerindeki bu karşılıklı ataklardan sonra kıyasıya mücadele sosyal medyaya taşındı.

İki kulüp, bu kez resmi Twitter hesaplarından geçmişe göndermelerde bulunmaya başladılar. Önce Real Madrid, saat 15.00′te resmi Twiter hesabından İspanyolca “Recuerdas? (Hatırladınız mı?) mesajıyla 2001′deki Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında aldığı 3-0′lık galibiyetin fotoğrafını paylaştı.

Galatasaray’ın karşı atağı da gecikmedi. Saat 15.30′da bu kez Galatasaray’ın yanıtı geldi. Sarı kırmızılı kulüp, Twitter hesabından 2000 yılındaki 2-1′lik Süper Kupa zaferinin fotoğrafını gönderdi ve Real Madrid “Do you remember? (Hatırladınız mı?)” mesajını paylaştı.

Sosyal medyadaki bu karşılıklı ataklar maçın başlayacağı TSİ 21.45’e kadar süreceğe benziyor. Elbette karşılaşma sonrasında da özellikle kazanan takımın Twitter’ı sallayacakları kesin!

REAL MADRİD’İN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF

GALATASARAY’IN YANIT OLARAK PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF