Foursquare Bakıma Alındı, Check-in’in Yeni Adresi Swarm

Popüler yer bildirim platformu Foursquare yeni bir yapılandırmaya gittiği için yer bildirimleri artık mevcut uygulama üzerinden yapılmayacak. Popüler yer bildirim hizmeti Foursquare kullanıcıların yüzlerce yeni mekan keşfetmesine vesile olmuştu. Mobil uygulamalarını sürekli güncel...

Foursquare Bakıma Alındı, Check-in’in Yeni Adresi Swarm (5 Mayıs 2014)

Popüler yer bildirim platformu Foursquare yeni bir yapılandırmaya gittiği için yer bildirimleri artık mevcut uygulama üzerinden yapılmayacak.

Popüler yer bildirim hizmeti Foursquare kullanıcıların yüzlerce yeni mekan keşfetmesine vesile olmuştu. Mobil uygulamalarını sürekli güncelleyerek yeni özellikler ekleyen Foursquare artık yer bildirim hizmetini başka bir uygulamaya devredecek. Yeniden yapılandırma sürecine giden firma bundan sonra bu platformun yeni mekanların keşfinde kullanılacağını açıkladı.

Foursquare’deki yer bildirimi yerini Swarm’e bırakıyor

Foursquare’deki yer bildirim hizmeti çok yakında yerini Swarm adı verilen bir uygulamaya bırakacak. Swarm uygulaması üzerinden yer bildirimi yapılarken Foursquare “en iyi nerede” soruna cevap olmak için yeniden yapılandırılacak. Bu sayede firma kullanıcılara en iyi mekanları keşfetme imkanı sağlayacak.

Resmi blog üzerinden duyurulan Swarm uygulamasının çok yakında iOS, Android ve Windows Phone platformlarındaki yerini alması bekleniyor.

siftdelete.net