Facebook’tan Kişisel Yıllık Almanak

Facebook daha önceki yıllarda başlattığı, kullanıcıların bir yıl boyunca paylaştıkları içerikleri derlediği özel sayfa uygulamasını bu yıl da sürdürüyor. Facebook sürdürdüğü geleneği bozmayarak, kullanıcılarının bir yılını nasıl geçirdiğine ilişkin oluşturduğ...

Facebook’tan Kişisel Yıllık Almanak (10 Aralık 2013)

Facebook daha önceki yıllarda başlattığı, kullanıcıların bir yıl boyunca paylaştıkları içerikleri derlediği özel sayfa uygulamasını bu yıl da sürdürüyor.

Facebook sürdürdüğü geleneği bozmayarak, kullanıcılarının bir yılını nasıl geçirdiğine ilişkin oluşturduğu özel sayfa uygulamasını yayına sundu. Kullanıcıların 2013 yılı içerisindeki 20 önemli anının derlenmesi ile oluşan sayfa, site içerisinde yapılan yeniliklerin ve önemli anların da aralarında bulunduğu dikkat çeken olayları video halinde paylaştı. Yıllık özel sayfa, Facebook’taki arkadaşlarla da paylaşılabiliyor.

Sizin için oluşturulan özel sayfayı ziyaret etmek için tıklayın

Yılın Trendleri

Yılın trendlerini de açıklayan Facebook, Taksim Meydanı’nın dünya genelinde en fazla yer bildirimi yapılan 25. yer olduğunu açıkladı. Bu arada Facebook’ta yılın en çok konuşulan olayları da açıklandı. İlk sırada Papa Francis yer alırken onu ABD seçimleri, İngiltere Kraliyet Ailesi’nin yeni doğan bebeği yer aldı.