Devlet Başkanı Seçim Konuşmasında Altına Kaçırdı!

Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos, bir mitingde kürsüde konuşurken altına kaçırdı Seçim kampanyasına çok talihsiz bir başlangıç yapan 62 yaşındaki siyasetçi, seçmenlerinin önünde konuşurken pantolonunun üzerinde bir ıslaklık lekesi belirdi ve giderek de büyüdü. ...

Devlet Başkanı Seçim Konuşmasında Altına Kaçırdı! (19 Mart 2014)

Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos, bir mitingde kürsüde konuşurken altına kaçırdı

Seçim kampanyasına çok talihsiz bir başlangıç yapan 62 yaşındaki siyasetçi, seçmenlerinin önünde konuşurken pantolonunun üzerinde bir ıslaklık lekesi belirdi ve giderek de büyüdü. Santos hiçbir şey olmamış gibi konuşmasını sürdürdü.

Dünya genelinde sosyal medyada gündeme oturan, hatta bazı kullanıcılar tarafından espri konusu yapılan olayın sırrı ise Kolombiya Devlet Başkanı Santos’un yaptığı açıklamayla çözüldü.

Barranquilla kentindeki olayın ardından çıkan söylentilerin aksine sağlığının yerinde olduğunu söyleyen 62 yaşındaki Santos; yaşadığı talihsiz durumun, 2012 yılında geçirdiği prostat kanseri ameliyatından kaynaklandığını belirtti.

“2012’deki ameliyatta tümör aldırmıştım. Sağlığım son derece iyi. Ama doktorum, söz konusu ameliyat sonrası böyle durumlar yaşayabileceğimi söylemişti. Bu tip durumlara alışığım” diyen Santos, Kolombiya halkına da gösterdikleri anlayış nedeniyle teşekkürlerini iletti.