CES 2015’te Görücüye Çıkan En Yeni Teknoloji Ürünleri

Amerika’nın Las Vegas kentinde her yıl Ocak ayının ikinci haftasında düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2015 bu yıl da büyük ilgi gördü Dünyanın en büyük teknoloji ve tüketici elektroniği fuarı Consumer Electr...

CES 2015’te Görücüye Çıkan En Yeni Teknoloji Ürünleri (12 Ocak 2015)

Amerika’nın Las Vegas kentinde her yıl Ocak ayının ikinci haftasında düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2015 bu yıl da büyük ilgi gördü

Dünyanın en büyük teknoloji ve tüketici elektroniği fuarı Consumer Electronics Show (CES), ABD’nin Las Vegas kentinde 6-9 Ocak tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı. 140 ülkeden 3.600’ün üzerinde firmanın katıldığı fuarı 250 bin katılımcı ziyaret etti.

Fuarda yenilikçi fikirlerle geliştirilen en son teknoloji ürünleri sergilendi. Markalar en yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla özel şovlar düzenlediler.

Bu yılki fuarın ana teması yine ‘giyilebilir teknoloji’, 3D yazıcılar, akıllı telefon ve saatler ile internet bağlantılı küçük ev aletleriydi. Ayrıca elektrikli hybrid otomobiller de ilgi odağı oldular.

Yüzükler, holografik monitörler, süper akıllı telefonlar derken elektronik cihazları uzaktan kontrol edebilen ürünler de CES 2015'te görücüye çıktı.

Bu yılki dev fuarın en popüler ürünlerini sizin için derledik.