Başka Reklam Görmedim Ben Bundan Daha Güzel!

Anadolu Efes oyuncuları kendilerine hazırlanan gizli sürprizi öğrendiklerinde hem çok şaşırdılar hem de mutluluktan uçtular! Geçtiğimiz yıl taraftarları için kamera karşısına geçen ve Duman‘ın ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendiren Anadolu Efes Spor Kul...

Başka Reklam Görmedim Ben Bundan Daha Güzel! (21 Şubat 2013)

Anadolu Efes oyuncuları kendilerine hazırlanan gizli sürprizi öğrendiklerinde hem çok şaşırdılar hem de mutluluktan uçtular!

Geçtiğimiz yıl taraftarları için kamera karşısına geçen ve Duman‘ın ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendiren Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, geçtiğimiz günlerde de her şeyden habersiz olarak yeni bir reklam filminde rol aldılar ve bu kez Anadolu Efes taraftarları, oyuncular için ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını seslendirdiler.

Gizli kamerayla çekilen reklam filminde, Anadolu Efes oyuncuları başlarına ne geleceğinden habersiz sözde bir klasik müzik konserine götürülüyorlar. Ayıp olmasın diye içlerinde takım elbise bile giyenler var!

Alışala gelmiş şekilde başlayan klasik müzik dinletisi, ikinci parçada aniden Senden Daha Güzel’e dönüşüyor gördüğünüz gibi. Efes taraftarlarının birer birer şarkıya eşlik etmesi ve salondaki coşku karşısında basketbolcuların yüzlerindeki ifadeyi görmek müthiş. Bir de tabii sonradan oyunculara mikrofon tutulduğunda ortaya çıkan diyaloglar ve görüntüler… Işıkların da kapanmasıyla olanları filmde izlediniz.

Çekimler Sabancı Üniversitesi’de 15 gizli kamerayla gerçekleştirildi, 540 figüranla toplamda 750 kişi görev aldı. Seyircilerin sonradan çıkan gizli Anadolu Efes formalarının gizlenmesi için de ‘çırtçırtlı’ özel kostüm kullanıldı.

KÜNYE

Reklamveren: Anadolu Efes Spor Kulübü

Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL

CCO: İlkay Gürpınar

Yaratıcı Ekip: Volkan Karakaşoğlu, Zeynep Karakaşoğlu, Zeynep Orbay

TBWA Marka Ekibi: Ebru Eğilmez, Chris Direduryan, Bilge Ertem

Stratejik Planlama Ekibi: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Nisan Danışman

Prodüksiyon Ekibi: Zeynep Gencebay, Ceyhun Sevil

Prodüksiyon Şirketi: Soda Film

Prodüktör: Yalçın Kılıç

Yönetmen: Gürkan Kurtkaya

Post Produksiyon: 1000 Volt

Medya Ajansı: Time

Kullanılan Mecralar: Internet, sinema