Başbakanlık Otobüsündeki Noel Bebek Gülümsetti!

AKP’nin seçim kampanyasına ‘yılbaşı’ güncellemesi!.. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün İzmir’deydi. Tespitler ve konuşmalar kadar dikkat çeken başka bir konu vardı.  Başbakanlık Otobüsü’nün aynasındaki oyuncak bebek.  Otobüsün üzerinde ve etrafından silahlı güve...

Başbakanlık Otobüsündeki Noel Bebek Gülümsetti! (14 Aralık 2013)

AKP’nin seçim kampanyasına ‘yılbaşı’ güncellemesi!..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün İzmir’deydi. Tespitler ve konuşmalar kadar dikkat çeken başka bir konu vardı.  Başbakanlık Otobüsü’nün aynasındaki oyuncak bebek.  Otobüsün üzerinde ve etrafından silahlı güvenlik görevlileri, içeride Erdoğan ve Bakan Yıldırım… Bu ciddi görüntünün ortasında cicili bicili oyuncak dikkat çekti, hatta kimilerini gülümsetti.

Hürriyet’in haberine göre, Bebeğin Başbakan Erdoğan’ın gezileri sırasında çocuklara dağıttığı ve genellikle araçlarda hazır bulundurulan oyuncaklardan biri olduğu tahmin ediliyor. Otobüs şoförünün aracına astığı o kırmızı oyuncak; soğuk havada siyaset gündeminin ortasında sıcak bir tebessüm oldu.

Erdoğan, İzmir’de otobüste dikkat çeken bebekten Gazipaşa Havalimanı’nın açılışı için gittiği Antalya’da da dağıttı. (Hürriyet)