Altaylı’dan Canlı Yayında Muhabire Tepki: “Ben Geri Zekalı mıyım?”

Televizyon kanallarındaki haber bültenlerinde canlı bağlantı kurulan muhabirlerin, ellerindeki az bilgiyi önemli ve çok göstermek, daha fazla ekranda kalabilmek adına yaptıkları tekrarlar biliniyor. İşte dün akşam Haber Türk’te yapılan yine böyle bir bağlantıda muhabirin tekrar...

Altaylı’dan Canlı Yayında Muhabire Tepki: “Ben Geri Zekalı mıyım?” (3 Nisan 2013)

Televizyon kanallarındaki haber bültenlerinde canlı bağlantı kurulan muhabirlerin, ellerindeki az bilgiyi önemli ve çok göstermek, daha fazla ekranda kalabilmek adına yaptıkları tekrarlar biliniyor. İşte dün akşam Haber Türk’te yapılan yine böyle bir bağlantıda muhabirin tekrarları Fatih Altaylı’yı çıldırttı.

Gazete Habertürk’ün yayın yönetmeni Fatih Altaylı, aynı grubun kanalında muhabirin anlatımına bozulunca bağlantı sonrası ağzına geleni söyledi: Bu muhabirler yüzünden kendimi geri zekalı gibi hissediyorum..

Yine çileden çıktı: “Biz geri zekalı mıyız?”

Akşam Raporu programında Ece Üner’e konuk olan Altaylı, muhabir Aysun Torun’un “akil insanlar listesi” ile ilgili anons ettiği haberin sunumunu beğenmeyince tepki gösterdi. Muhabirin söz konusu listeyi tekrar tekrar okumasına bozulan Altaylı, “Neden sürekli defalarca tekrar ediyorlar, biz geri zekalı mıyız” diye tepki gösterdi.

İşte o anlar: