96 Yaşında İkinci Kez Baba Oldu!

Hindistan’da yaşayan 96 yaşındaki Ramajit Raghav, iki sene önce doğan oğlundan sonra geçtiğimiz ay doğan çocuğunu kucağına alarak ikinci kez “Dünyanın en yaşlı babası” unvanını elde ederek kendi rekorunu kırdı. Hindistan’ın Haryana eyaletinde yaşayan Ramajit Raghav, i...

96 Yaşında İkinci Kez Baba Oldu! (18 Ekim 2012)

Hindistan’da yaşayan 96 yaşındaki Ramajit Raghav, iki sene önce doğan oğlundan sonra geçtiğimiz ay doğan çocuğunu kucağına alarak ikinci kez “Dünyanın en yaşlı babası” unvanını elde ederek kendi rekorunu kırdı.

Hindistan’ın Haryana eyaletinde yaşayan Ramajit Raghav, ilerlemiş yaşına rağmen 2 yaşındaki oğlundan sonra ikinci çocuğunu kucağına aldı. Raghav, ikinci çocuğunun doğumuyla “Dünyanın en yaşlı babası” unvanını perçinledi.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan 96 yaşındaki Raghav ve 54 yaşındaki eşi Shakuntala, Ranjit adını verdikleri oğulları doğduğunda hastane çalışanlarının kendisiyle alay ettiklerini söyledi. Ramajit Raghav, “Çocuğun benim olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırdılar. Oğullarım soyumu sürdürecek” diye konuştu.

Eşiyle yoğun bir cinsel hayatları olduğunu vurgulayan Raghav, kendisini kıskanan komşularının bu kadar sağlıklı olmanın sırrını öğrenmek istediklerini ifade etti.

Raghav, şöyle konuştu: “Bence eşlerin düzenli seks yapması çok önemli. Ben sağlıklı kalmak için badem ve tereyağı yiyorum. Fakat şimdi bizim değil, çocuklarımızın ihtiyaçları önem kazandı.”

Kaynak: Ntvmsnbc