10. Uluslararası Stevie Award Ödüllerini Kazananlar Belli Oldu

10. Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde, Finansbank ‘Enpara.com’ ile 8 ödül alırken, İş Bankası da farklı ürün ve hizmetleriyle beş ayrı kategori de ödül kazandı. Vodafone ise ‘Mobil Cüzdan’ uygulaması ile 3 ödül aldı. Kale Grubu ve Aygaz da ödül alan markalar ara...

10. Uluslararası Stevie Award Ödüllerini Kazananlar Belli Oldu (26 Ağustos 2013)

10. Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde, Finansbank ‘Enpara.com’ ile 8 ödül alırken, İş Bankası da farklı ürün ve hizmetleriyle beş ayrı kategori de ödül kazandı. Vodafone ise ‘Mobil Cüzdan’ uygulaması ile 3 ödül aldı. Kale Grubu ve Aygaz da ödül alan markalar arasında yer aldılar.

Bu yıl onuncu kez dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde kazananlar,14 Ağustos’ta açıklandı.

Finansbank 10. Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde (The International Stevie Business Awards) 8 farklı kategoride adını dünyanın en iyileri arasına yazdırdı. Finansbank’ın layık görüldüğü 8 ödülün 7’si Enpara.com’dan geldi. Her yıl en iyi ürün, hizmet, iletişim ve pazarlama projelerinin belirlendiği Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde Finansbank Enpara.com ile bu yıl üç altın ödül birden kazandı. Finansbank, Enpara.com ile Yılın En İyi Ürün Geliştirme ve Ürün Yönetimi Takımı, Pazarlama Kampanyası ve Ürün Tanıtımı dallarında toplamda 3 Altın Stevie Ödülü’ne layık görüldü. Enpara.com yarışmada altın ödüllerin yanı sıra 1 gümüş ve 3 bronz ödül daha kazandırdı.

Enpara.com’un ödül kazandığı kategoriler şöyle:

1) Yılın Ürün Geliştirme/ Ürün Yönetimi Takımı – Altın Stevie Ödülü

2) Yılın Pazarlama Kampanyası – Bankacilik – Altın Stevie Ödülü

3) Yılın Ürün Tanıtım ve Satışı –Video Kullanımı – Altın Stevie Ödülü

4) Yılın Yeni Ürün/Hizmet Fikri – Finansal Hizmetler – Gümüş Stevie Ödülü

5) Yılın Yeni Ürün/ Hizmet Lansmanı – Bronz Stevie Ödülü

6) Yılın Müşteri Hizmetleri Takımı – Bronz Stevie Ödülü

7) Yılın Web Sitesi Tasarımı – Bankacılık – Bronz Stevie Ödülü

Çeşitli ürün ve hizmetleri için İş Bankası’na 5 ödül

Türkiye İş Bankası, uluslararası iş dünyasının saygın ödüllerinden Stevie Awards’ta farklı ürün ve hizmetleriyle beş ayrı kategoride ödül kazandı.

İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, “İşCep QR Kodla Bankamatikten Para Çekme” uygulamasıyla finansal hizmetlerde, “Yılın En İyi Yeni Ürünü” kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü. İş Bankası ayrıca, “Kumbara Fonu Kampanyası” ile Gümüş Ödül alırken, “Maximum Kart aynı zamanda Müzekart”, “İşCep Parakod” ve “Karneni Göster Kitabını Al” projeleriyle de Bronz Ödül kazandı.

Vodafone’un sürdürülebilirlik raporu Altın Ödül getirdi!

Vodafone Türkiye, uzun vadeli kurumsal değer yaratmak üzere şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda hareket ederek sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımını ve bu alanda hayata geçirdiği faaliyetleri tüm paydaşlarına sunmak amacıyla yayınladığı sürdürülebilirlik raporuyla Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde önemli bir başarı yakalayarak Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Vodafone Türkiye’ye 3 bronz ödül kazandıran “Mobil Cüzdan” uygulaması ise Vodafone Türkiye’nin müşterilerinin hayatına değer katmak ve faydalar sunmak üzere birçok servisin bir arada sunulduğu yepyeni bir mobil uygulama. “Mobil Cüzdan”la para gönderimi, tutar ve alıcının cep telefonu bilgisi girilerek kolayca gerçekleştirilebiliyor. Kolay Kod ile hesaplar paylaşılabiliyor ve bir kimseye kolayca para gönderilebiliyor. Arıca, işlem geçmişi her an kontrol altında tutulabiliyor. NFC özellikli telefonlarla, anlaşmalı işyerlerinin kampanyalarından “Mobil Cüzdan” uygulaması sayesinde kolayca faydalanabilmek mümkün.

Kale ve Aygaz da ödül aldılar

Kale Grubu, dünyanın en saygın iş ödüllerinden Stevie Awards’ta, 3 ayrı kategoride altın, gümüş ve bronz ödüllerine layık görüldü. 50’den fazla ülkeden 3 bini aşkın başvurunun değerlendirildiği Stevie Awards’ta finale kalan Kale Grubu, “Saraylı” koleksiyonu ile “Yılın Pazarlama Kampanyası” kategorisinde altın, “Kale Katalog” teknolojisi ile “Entegre Mobil Deneyimleri” kategorisinde gümüş, “Kadın Usta” projesiyle de “Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorisinde bronz Stevie ödüllerinin sahibi oldu.

Aygaz, yıllık finansal raporlamasıyla iş dünyasındaki performansları onurlandıran “Uluslararası Stevie Ödülleri”nde Bronz ödüle layık görülerek, Avrupa ve Amerika bölgesindeki en iyi üç rapordan biri oldu.