Yakında Hayatımız Böyle Olabilir!

Gündelik yaşamın gerçekliklerinden sıyrılıp, tıpkı Facebook’taki gibi bir hayat sürseydik acaba bu videoya benzer miydik? İşte Facebook için hazırlanan oldukça ilginç bir video! İnternet dünyasının ve internet kullanıcılarının olmazsa olmazı haline dönüşen Facebook, sos...

Yakında Hayatımız Böyle Olabilir! (14 Mayıs 2013)

Gündelik yaşamın gerçekliklerinden sıyrılıp, tıpkı Facebook’taki gibi bir hayat sürseydik acaba bu videoya benzer miydik? İşte Facebook için hazırlanan oldukça ilginç bir video!

İnternet dünyasının ve internet kullanıcılarının olmazsa olmazı haline dönüşen Facebook, sosyal ağların en iyileri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Genel itibariyle birçok kullanıcı, gündelik yaşantılarının ortalama 6:30 saatini burada geçirirken bu platform sayesinde hayatlarının daha zevkli ve kolay bir hal aldığını savunuyorlar.

Son zamanlarda kullanıcı hesaplarına ve gizliliğine müdahalede bulunan Facebook yönetimi, sürekli özel ayarları genele çevirmek ve köklü tema değişikliklerine gitmek ve kullanıcının haberi olmadan birtakım hamleler yapmak konusunda da oldukça başarılı. Kullanıcılar tarafından artı ve eksi yönlerinin neler olduğunun sorulması üzerine Facebook için gerçekçi mizahla bir video hazırlanmış.

Facebook’un gerçek hayatta olduğunu ve hayatınızın her anında sizin adınıza sürekli müdahalelerde bulunup sizin gününüzü planlasa sizce nasıl olurdu? Bu durumu gayet güzel özetleyen ve muhtemel örnekler üzerine oluşturulmuş bir video hazırlanmış.

Sizleri video ile baş başa bırakırken konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.

Silikonvadisi.tv