Uluslararası Fotoğraf Profesyonelleri İstanbul’da Buluştu

Türkiye’nin en kapsamlı fotoğrafçılık fuarı Photo Digital, bu yıl 11 – 14 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi İki yılda bir düzenlenen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilen fuara yurtiçi ve yurt dışından çok sayıda dijital teknoloji markas...

Uluslararası Fotoğraf Profesyonelleri İstanbul’da Buluştu (15 Nisan 2013)

Türkiye’nin en kapsamlı fotoğrafçılık fuarı Photo Digital, bu yıl 11 – 14 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi

İki yılda bir düzenlenen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilen fuara yurtiçi ve yurt dışından çok sayıda dijital teknoloji markası katıldı.

Sektörün önde gelen markalarının ve tedarikçilerinin en son ürünleri ve teknolojileri sergiledikleri Photo Digital Fuarı, amatörden profesyonele fotoğrafçılık, dijital görüntüleme ve baskı sistemleriyle ilgilenen herkesi buluşturdu.

Almanya’daki Photokina Fuarı’ndan sonra Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan ve Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen Photo Digital Fuarı’na 160 firma katılırken, fuar dört gün boyunca 45 bin kişi tarafından ziyaret edildi.