Uçaklı Reklam

Bugüne kadar mobil reklam olarak otobüs hatta gemi bile giydirilmişti ancak bu kez bir yolcu uçağı giydirildi Japon havayolu şirketi All Nippon Airways filosuna yeni kattığı bir Boing 787 Dreamliner uçağını Yıldız Savaşları filmlerindeki R2-D2 droid'i gibi b...

Uçaklı Reklam (20 Nisan 2015)

Bugüne kadar mobil reklam olarak otobüs hatta gemi bile giydirilmişti ancak bu kez bir yolcu uçağı giydirildi

Japon havayolu şirketi All Nippon Airways filosuna yeni kattığı bir Boing 787 Dreamliner uçağını Yıldız Savaşları filmlerindeki R2-D2 droid'i gibi boyadı.

Uçağın kokpitinden gövdesinin yarıya kadar olan bölümü robot karakterin renklerine büründü. Gövdede kanat arkasında da Star Wars logosuna yer verildi.

Yıldız Savaşları (Star Wars) serisinin yeni filmi "The Force Awakens"ın (Güç Uyanıyor) ABD'de 18 Aralık'ta vizyona girmesi bekleniyor.

Dünya prömiyerinin 16 Aralık'ta yapılması beklenen film üzerinde yönetmen JJ Abrams ve yapımcı Kathleen Kennedy çalışıyor.

Yıldız Savaşları serisinin yedinci filmi, Return of The Jedi filminden 30 yıl sonrasını konu alıyor. Fragmanda isyancı Han Solo (Harrison Ford) ve "yeti" tipli yardımcısı Chewbacca gösterildi.

All Nippon Airways, uçağın bu yılın sonlarında, filmin vizyona girmesinden önce seferlerine başlayacağını açıkladı. Daha şimdiden ilgi gören reklam uygulamasından film yapımcılarının olduğu kadar All Nippon Airways'in de yararlanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm zamanların en başarılı film serisi olan Yıldız Savaşları'nın yeni filminin klibi Perşembe günü yayımlanmıştı.

Klipte, Asi İttifakı'na ait X-Kanat'larla, Galaktik İmpartorluğu'nun Tie Savaşçıları arasındaki it dalaşından sahneler yer alıyor.