Tufan Çiğdem O Ses Ukrayna’yı Salladı, Reyting Rekorları Kırdı

Ukrayna’da milyonları ekranlara kilitleyen Golos Ukrainı (Ukrayna’nın Sesi) adlı ses yarışmasına katılan Türk  tüm ülkenin beğenisini kazandı Ukrayna’nın en fazla izlenen televizyon şovlarından biri olan Ukrayna’nın Sesi müdavimleri, Türk yarışmacı Tufa...

Tufan Çiğdem O Ses Ukrayna’yı Salladı, Reyting Rekorları Kırdı (24 Mart 2013)

Ukrayna’da milyonları ekranlara kilitleyen Golos Ukrainı (Ukrayna’nın Sesi) adlı ses yarışmasına katılan Türk  tüm ülkenin beğenisini kazandı

Ukrayna’nın en fazla izlenen televizyon şovlarından biri olan Ukrayna’nın Sesi müdavimleri, Türk yarışmacı Tufan Çiğdem’i konuşuyor. Üniversite eğitimini tamamladığı Odessa kentinde evlenen ve buraya yerleşen Tufan, reyting rekorları kıran programdaki preformansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Yedi yıldır Ukrayna’da yaşayan 25 yaşındaki Tufan Çiğdem, sahnede Türk olduğunu söyleyince salonda alkış tufanı koptu. Michael Jackson’ın ‘Billie jean’ adlı parçasının rock uyarlamasını seslendiren yarışmacıya, ülkenin ünlü sanatçılarından oluşan jüri tam puan verdi ve övgüler düzdü. Jüri üyelerinin tamamı Tufan Çiğdem’i kendi takımına almak istedi.

Türk yarışmacı ünlü rock şarkıcısı Svyatoslav Vakarçuk’u seçti. Yarışmacının annesinin Türkçe olarak ‘İşte bu benim oğlum’ diye sevgi gösterisinde bulunması da ekranlara geldi.

DHA