Süper Babaanne!

92 yaşındaki nene sevgilisiyle birlikte olabilmek için huzurevinden kaçtı Norveç'in Eidsvoll kentinde, 92 yaşındaki bir kadın, 87'lik sevgilisiyle tatil yapabilmek için kaldıkları huzurevinden kaçtı. The Local'in haberine göre huzurevi &cc...

Süper Babaanne! (5 Temmuz 2015)

92 yaşındaki nene sevgilisiyle birlikte olabilmek için huzurevinden kaçtı

Norveç'in Eidsvoll kentinde, 92 yaşındaki bir kadın, 87'lik sevgilisiyle tatil yapabilmek için kaldıkları huzurevinden kaçtı.

The Local'in haberine göre huzurevi çalışanları, yaşlı kadına ait yürüme cihazını otoparkta bulunca onun kaçtığını anladı ve arama çalışmalarını başlattı. Huzurevi yönetimi derhal polisi aradı. Ancak Norveçli yaşlı kadının İsveçli sevgilisiyle tatil yapmak için huzurevini terk ettiği anlaşılması üzerine aramalara son verildi.

Çiftin, bir arabaya binerek, yaşlı adama ait bir dairede birkaç gün birlikte geçirmek için İsveç'in başkenti Stockholm'e gittiği ortaya çıktı.

Huzurevinin yöneticisi Janka Holstad, yaptığı açıklamada, "Bu çok dokunaklı bir aşk hikâyesi" yorumunda bulundu. Yetkili, yaşlı kadının yasadışı hiçbir şey yapmadığını sadece haber vermeden huzurevinden ayrılarak endişe verdiğini söyledi.

Holstad ayrıca yaşlı kadının, Stockholm'de sevgilisinin evinde 10 gün geçirdiğini ve yakında huzurevine geri dönmeyi planladığını söyledi.

sputniknews