84 yaşındaki medya imparatoru Murdoch dördüncü kez evlendi

Ünlü Avustralyalı medya patronu Rupert Murdoch, Londra'da eski manken ve oyuncu Jerry Hall ile evlendi. 14,2 milyar dolar servete sahip olan Murdoch, sade bir düğün tercih etti. Geçtiğimiz gün nikah kıydıran ünlü medya patronu Rupert Murdoch ve 59 y...

84 yaşındaki medya imparatoru Murdoch dördüncü kez evlendi (6 Mart 2016)

Ünlü Avustralyalı medya patronu Rupert Murdoch, Londra'da eski manken ve oyuncu Jerry Hall ile evlendi. 14,2 milyar dolar servete sahip olan Murdoch, sade bir düğün tercih etti.

Geçtiğimiz gün nikah kıydıran ünlü medya patronu Rupert Murdoch ve 59 yaşındaki oyuncu Jerry Hall, bugün Londra'da St Bride kilisesinde düğün yaptı. Sade ve şık elbisesiyle dikkat çeken Hall, 200 kişinin davet edildiği kiliseye girerken görüntülendi.

Bu Hall'ın ilk, 84 yaşındaki Murdoch'ın ise dördüncü evliliği oldu. Çiftin evlilik sertifikasında Murdoch'un babasının gazeteci ve Hall'ın babasının kamyon şoförü olarak kaydedilmiş olması ailelerin farklı geçmişlerden geldiğini gösterdi.

Jerry Hall, ünlü İngiliz modacı Vivienne Westwood'un imzasını taşıyan 32 bin TL değerindeki buz mavisi şifon gelinliği tercih etti.

Oğulları Lachlan ve James ile poz veren 84 yaşındaki taze damat Murdoch çok mutlu gözüküyordu.

Murdoch'un Wendi Deng ile olan evliliğinden 14 yaşındaki kızı Grace Murdoch ise nedime oldu.

Rupert Murdoch Londra'da bulunan St Bride kilisesini, rahmetli babası Keith Murdoch'un zamanında bu kiliseye çok ziyaret etmiş olmasından dolayı düğün yeri olarak tercih ettiğini söyledi.