Şaka Değil; Kafasına Kedi Düştü!

Eskişehir’de sokakta yürüyen Duygu Çalışır adlı genç kadının kafasına bir apartmandan kedi düştü. Yaralanan genç kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı, kedinin ise kaçtığı belirtildi. Hoşnudiye Mahallesi Hacet Sokak’ta saat 16.30 sıralarında meydana gelen olayd...

Şaka Değil; Kafasına Kedi Düştü! (7 Nisan 2013)

Eskişehir’de sokakta yürüyen Duygu Çalışır adlı genç kadının kafasına bir apartmandan kedi düştü. Yaralanan genç kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı, kedinin ise kaçtığı belirtildi.

Hoşnudiye Mahallesi Hacet Sokak’ta saat 16.30 sıralarında meydana gelen olayda yolda yürüyen Duygu Çalışır’ın kafasına 6 katlı apartmandan bir kedi düştü. Genç kadın olay yerine yığılıp kalınca çevredekiler durumu 112 acil servise bildirdi. Çalışır, olay yerine gelen 112 ambulansıyla Eskişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan genç kadının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

‘KEDİ BİRAZ SERSEMLEDİKTEN SONRA KAÇTI’

Olayın görgü tanıkları polise verdikleri ifadede genç kadının yolda yürüdüğü sırada kafasına bir kedinin düştüğünü söyledi. Kedinin 6 katlı apartmanın hangi katından düştüğünü göremediğini belirten bir görgü tanığı, “Kedi genç kadının kafasına düştükten sonra biraz sersemledi ancak daha sonra kaçtı. Genç kadın ise olduğu yere yığılıp kaldı” dedi.

DHA