Okyanusun Derinliklerinde Büyüleyici Bir Su Dansı

Sualtı kameramanı ve yönetmen Julie Gautier, ünlü Fransız dalgıç Guillaume Néry’nin kendini okyanusun akıntılarına bırakarak gerçekleştirdiği inanılmaz hareketleri görüntülediği filmde tam bir görsel şölen sunuyor. Sualt...

Okyanusun Derinliklerinde Büyüleyici Bir Su Dansı (6 Şubat 2015)

Sualtı kameramanı ve yönetmen Julie Gautier, ünlü Fransız dalgıç Guillaume Néry’nin kendini okyanusun akıntılarına bırakarak gerçekleştirdiği inanılmaz hareketleri görüntülediği filmde tam bir görsel şölen sunuyor.

Sualtı kameramanı ve yönetmen Julie Gautier tarafından geçtiğimiz yıl çekilen su altı filmi muhteşem bir görsellik ortaya koyuyor. Fransız Polinezyası'nın en büyük adası Tahiti'nin 355 km doğusunda çekilen filmde, su altı akıntılarının nasıl hızlı bir şekilde insanı sürüklediğini göstermek isteyen Julie Gautier, dalgıç Guillaume Néry ile çekimlere başladı. Néry'nin suyun altında bazen hiç hareket etmeden bazen de koşarak kendini akıntıya bıraktığı anlar izleyenlerin nefeslerini kesiyor.

Okyanusun Altında Olduğuna İnanamayacaksınız!

Dünyaca ünlü Fransız asıllı rekortmen serbest dalış sporcusu Guillaume Néry, bu videoda eşsiz görüntülerle izleyiciye büyüleyici bir deneyim sunuyor.

Büyüleyici Bir Su Dansı

Yerçekimine meydan okuyan ve serbest dalışta dünya şampiyonu olan dalgıç Nery, uzaya çıkan astronotlar gibi suyun içinde adeta uçtu. Okyanusun altındaki akıntıların şiddetinin fazlalılığından yararlanarak gerçekleştirdiği gösteride Nery, adeta suyla dans etti.

Daha önce 125 metreye dalan başarılı sporcu Guillaume Nery, okyanusta yaptığı bu gösteriyle izleyenleri kendine hayran bıraktı.