Obama Çifti 20. Yıldönümlerini Twitter’da Kutladılar

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama 20. evlilik yıl dönümlerini Twitter’dan kutladı. ABD başkanı Barack Obama ile eşi Michelle Obama 20. evlilik yıl dönümlerini sosyal medyada birbirilerine yazdıkları romantik mesajlarla kutladı. First Lady eşi için “seni her gü...

Obama Çifti 20. Yıldönümlerini Twitter’da Kutladılar (5 Ekim 2012)

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama 20. evlilik yıl dönümlerini Twitter’dan kutladı.

ABD başkanı Barack Obama ile eşi Michelle Obama 20. evlilik yıl dönümlerini sosyal medyada birbirilerine yazdıkları romantik mesajlarla kutladı. First Lady eşi için “seni her gün seviyorum” dedi.

ABD’nin First Lady’si Michelle Obama Barack Obama’ya bir sürpriz yaparak 20. yıl dönümlerinde eşine sosyal medya üzerinden seslendi. Obama’nın harika bir eş olduğunu yazan First Lady’nin romantik mesajına hemen yanıt geldi.

SENİ HER GÜN SEVİYORUM

Dünkü evlilik yıldönümü kutlama mesajını Pinterest sayfasında takipçileriyle paylaşan Michelle Obama iletisinde eşine şöyle seslendi: “Barack, 20. yıl dönümümüz kutlu olsun. Harika bir eş, bir arkadaş ve baba olduğun için teşekkür ederim. Seni her gün seviyorum.”

HAYATIMIN AŞKI

ABD başkanı ise bu özel günde duygularını eşiyle paylaşmakta gecikmedi. Barack Obama eşine şu sözlerle yanıt verdi: “20 sene önce bugün hayatımın aşkı olan en yakın arkadaşımla evlendim. Michelle yıl dönümümüz kutlu olsun.”

Obama ardından “Birlikte 20 yıl notunu düşerek bu fotoğrafı paylaştı: