Mark Zuckerberg Türkiye’de!

  Facebook’un 29 yaşındaki kurucu CEO’su Mark Zuckerberg’in tatil için gizlice Bodrum’a geldiği ortaya çıktı Facebook’un kurucusu ve patronu Mark Zuckerberg, Hong Kong’lu eşi Priscilla Chan ile birlikte üç günlük tatil için Yunanistan’ın İstanköy (Kos) Adası...

Mark Zuckerberg Türkiye’de! (2 Nisan 2014)

 

Facebook’un 29 yaşındaki kurucu CEO’su Mark Zuckerberg’in tatil için gizlice Bodrum’a geldiği ortaya çıktı

Facebook’un kurucusu ve patronu Mark Zuckerberg, Hong Kong’lu eşi Priscilla Chan ile birlikte üç günlük tatil için Yunanistan’ın İstanköy (Kos) Adası’ndan Bodrum’a geldi.

Dünyanın en genç zenginleri arasında yer alan Zuckenberg’in yatı Bodrum Kalesi açıklarına demirledi. Zodyak botla karaya çıkan Zuckenberg, Kumbahçe sahilinde bir restoranda Türk kahvesi içip, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Yaklaşık bir saat boyunca sahilde oturan Zuckerberg’in bir müddet daha Bodrum’da tatil yapacağı, daha sonra Yunanistan’ın Rodos Adası’na geçeceği öğrenildi.

Bir yatla mavi tura çıktığını dile getiren Facebook’un sahibi Zuckerberg, fotoğraf çektirdiği hayranlarına Bodrum’u çok sevdiğini ve tatil için tekrar geleceğini söyledi.

Zuckerberg ve 6 kişi, geldikleri Sultan Ahmet köftecisinde soslu köfte, çökertme kebabı, doğu – batı sentezi adı verilen bonfile yedi.

EDİTÖRÜN NOTU: Haberin çıkış kaynağı tam olarak bilinmiyor. Bazı yerlerde DHA / Yaşar Anter Bodrum Muğla rumuzuna rastladık ancak emin değiliz. Sanıyoruz olası bir 1 Nisan şakası. Ancak şu ana kadar haber birçok site tarafından kullanıldı. Fotoğraftaki kişinin de Mark olup olmadığından emin değiliz!