Kayahan ve Nilüfer Yıllar Sonra Aynı Sahnede ‘Barışır Gibi’ Yaptılar!

15 yıldır dargın olan usta besteci ve usta yorumcu Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldiler Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla önceki akşam Beşiktaş Meydanı'nda bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, telif...

Kayahan ve Nilüfer Yıllar Sonra Aynı Sahnede ‘Barışır Gibi’ Yaptılar! (15 Şubat 2015)

15 yıldır dargın olan usta besteci ve usta yorumcu Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldiler

Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla önceki akşam Beşiktaş Meydanı'nda bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, telif hakları yüzünden 15 yıldır dargın olan sanat dünyasının iki dev ismi Kayahan ve Nilüfer bir araya gelerek barıştı.

Soğuk havaya karşın çok sayıda kişinin katıldığı etkinlikte, sahneye ilk olarak şarkıcı Nilüfer çıktı. Nilüfer, en sevilen parçalarını seslendirdi. Sahne önünde toplanan çok sayıda kişi şarkılara eşlik etti. Ardından ise sahneye Kayahan'ın eşi İpek Açar çıktı. Açar, sahnede bir süre şarkılarını söyledikten sonra eşi Kayahan alkışlar eşliğinde sahneye geldi. Kayahan, kendisini dinlemek için toplanan halkı selamladı ardından da en sevilen şarkılarını seslendirdi.

‘Barışır gibi’ yaptılar!

Kayahan'ın sahne almasının ardından sahneye yeniden büyük bir coşku içinde şarkıcı Nilüfer geldi. Nilüfer, 15 yıldır telif hakları yüzünden dargın olan Kayahan'la bir araya gelerek, yıllardır süren dargınlıklarını sonlandırdı. Bu arada Kayahan “barıştık ancak her an ne olacağı belli olmaz” diyerek espri yaptı. Nilüfer, Kayahan ve Kayahan'ın eşi İpek Açar birlikte sahne alarak düet yaptı. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'da şarkılara eşlik etti. Kayahan, düet sonrasında vatandaşlara "Sizleri çok seviyorum" diyerek selamladı ve 'Ben Anadolu Çocuğuyum' adlı şiiri seslendirerek sahneden ayrıldı. . Kayahan sahneden ayrılırken de “belli olmaz ne olacağı!” diyerek barışma konusunda çok da istekli olmadığı izlenimini verdi.