Kar Küreme Aracının Son Sürat Binaya Çarptığı Ölümlü Kaza Anı Kamerada

Büyükçekmece'de güvenlik kamerasına yansıyan kazada kar küreme aracı bir binaya çarptı Feci kazada 1 kişi ölürken 1 kişi de yaralandı. Kaza, öğle saatlerinde Büyükçekmece Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana gel...

Kar Küreme Aracının Son Sürat Binaya Çarptığı Ölümlü Kaza Anı Kamerada (17 Şubat 2015)

Büyükçekmece'de güvenlik kamerasına yansıyan kazada kar küreme aracı bir binaya çarptı

Feci kazada 1 kişi ölürken 1 kişi de yaralandı. Kaza, öğle saatlerinde Büyükçekmece Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde bulvar üzerinde kar küremesi yapan Seyfettin Öpçin’in (40) kullandığı freni boşalan küreme aracı hızla kayarak yol kenarındaki 4 katlı bir binaya çarpıyor.

ÇOK DAHA BÜYÜK BİR FACİA OLABİLİRDİ

Feci kazada araç sürücüsü Seyfettin Öpçin hayatını kaybederken, Reşat Bilmez adlı işçi ise yaralandı. Yaralı işçi hastaneye kaldırılarak, tedavi altına alındı. Kaza sırasında binada da büyük çaplı hasar meydana geldi. Kazaya ilişkin inceleme başlatıldı.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kar küreme aracının binaya çarptığı o anlar güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde freni boşalan aracın hızla gelerek binaya çarptığı görülüyor. Çarpmanın şiddetiyle binadan kopan beton parçaları etrafa saçılırken, toz bulutu oluşuyor. Kazayı gören çevredeki vatandaşlar, panikle aracın yanına geliyor. (DHA)