İstanbul EticaretSEM Konferansı 3 Aralık’ta

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ve EticaretSEM tarafından İstanbul e-ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı düzenleniyor Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ve EticaretSEM tarafından düzenlenen İstanbul e-ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı 3 Aralık 2014 Çarşamba g&...

İstanbul EticaretSEM Konferansı 3 Aralık’ta (1 Aralık 2014)

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ve EticaretSEM tarafından İstanbul e-ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı düzenleniyor

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ve EticaretSEM tarafından düzenlenen İstanbul e-ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı 3 Aralık 2014 Çarşamba günü Saat 12.00 de Ataşehir’deki Marriott Hotel Asya’da gerçekleştirilecek.

Ankara ve İzmir de 15’er gün arayla gerçekleştirilen EticaretSEM etkinliklerinin üçüncüsü olan İstanbul ayağının moderasyonunu deneyimli TV programcısı Atıf ÜNALDI yapacak. Konferansın konuşmacı konukları ise, Aslanoba Capital CEO’su Hasan ASLANOBA, SefaMerve.com CEO’su Mehmet Metin OKUR, Pay U Ülke Müdürü Emre GÜZER, Ofix.com CEO’su Alptekin YILDIZ ve Keiretsu Forum Türkiye kurucu ortağı ASLI IŞINAK GÖZÖREN.

Eticaret ve Dijital Pazarlamanın yarattığı ekosistem çerçevesinde firmalara sağlayacağı faydalar, girişim ekosistemindeki yeri ve önemi gibi konuların ele alınacağı konferansın diğer konukları ise, Aydın KARADÖLLER, Yılmaz BOZAN ve EticaretSEM kurucusu Merter ÖZDEMİR. Etkinliğin özel konuğu ise HaberTürk Genel Yayın Yönetmeni Erhan ÇELİK.

Konferansa ücretsiz katılmak için buradan kayıt yaptırabilirsiniz.