İnsanlık Ölmemiş Dedirten Video!

İnsanlar, kapitalist toplumun acımasız yaşam koşulları ve medya güdülemeleri ile giderek sadece kendini düşünen, kendi çıkarları dışındaki tüm konulara duyarsız kalan bireyler haline dönüşmeye başladılar. Özellikle metropollerde yaşayan kişiler günlük yaşam rutininde ne...

İnsanlık Ölmemiş Dedirten Video! (22 Mayıs 2013)

İnsanlar, kapitalist toplumun acımasız yaşam koşulları ve medya güdülemeleri ile giderek sadece kendini düşünen, kendi çıkarları dışındaki tüm konulara duyarsız kalan bireyler haline dönüşmeye başladılar.

Özellikle metropollerde yaşayan kişiler günlük yaşam rutininde neredeyse robotlaşmış durumdalar.

İnsanı insan yapan en önemli değerler, vicdan, merhamet, acıma, iyilik, yardım, sağduyu gibi kavramlar neredeyse artık unutulmak üzere… Önce ve sadece ‘ben’ demelisin öğretili sözde kişisel gelişim kitapları yok satıyor. Ancak kişiler gelişemediği gibi insanlık da geriliyor!

Neyse ki her şey bitmiş değil ve henüz insanlığın ne demek olduğunu unutmayanlar da var. Rusya’daki araç içi kameralarına yansıyan görüntüler bir araya getirilerek hazırlanan 5 dakikalık video bu iyimserliği kanıtlar türden.

Daha fazla yorum yapmak istemiyoruz. Çünkü izlerken belki de gözlerinizden süzülecek birkaç damla yaş ile birlikte kendinizi çok ama çok başka hissedeceksiniz!