Hayaldi Gerçek Oldu!

Küçücük bir saatin içerisine dünyaları sığdırdılar! Bu saatte yok, yok! 41 megapiksel zoomlu kamera, flaş, Wi-Fi, bluetooth ve daha neler neler… Şimdiye kadar geliştirilen akıllı kol saatlerinden sahip olduğu 41 megapiksel çözünürlüklü kamera ile kolayca ayrılan Crossbow...

Hayaldi Gerçek Oldu! (19 Ağustos 2013)

Küçücük bir saatin içerisine dünyaları sığdırdılar!

Bu saatte yok, yok! 41 megapiksel zoomlu kamera, flaş, Wi-Fi, bluetooth ve daha neler neler…

Şimdiye kadar geliştirilen akıllı kol saatlerinden sahip olduğu 41 megapiksel çözünürlüklü kamera ile kolayca ayrılan Crossbow’da optik yakınlaştırma yapabilen bir lens (kaç kata kadar yakınlaştırma yaptığı belli değil) ve düşük ışık koşullarında fotoğraf çekmenize yardımcı olacak bir flaş da bulunuyor.

Akıllı kol saati kamera haricinde Wi-Fi, yakın saha iletişimi (NFC), biyometrik sensör, Bluetooth, sıcaklık/yükseklik/derinlikölçer gibi fonksiyonlara da destek veriyor. iOS, Android ve Windows Phone 8 işletim sistemli mobil cihazlarla bağlantı kurabilen ve gürültü azaltma özelliği de olan (mikrofonu sayesinde) akıllı kol saati, SMS, e-posta ve hava durumu ile ilgili bilgileri sunuyor. 250 metreye kadar su altında da çalışabilen Crossbow’un 1200 dolardan satışa sunulması planlanıyor. Bunun ne zaman olacağı ise henüz belli değil. (A Haber)