Hasstiir!

Çok affedersiniz ama haberin orijinal başlığı bu! Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ta donan gölün üzerinde park halinde bulunan cip, bir yerel televizyon kanalının canlı yayını sırasında, buzların kırılması sonucu gölün sularına gömüldü. Danimarka’da bir televizyon ek...

Hasstiir! (20 Şubat 2013)

Çok affedersiniz ama haberin orijinal başlığı bu!

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ta donan gölün üzerinde park halinde bulunan cip, bir yerel televizyon kanalının canlı yayını sırasında, buzların kırılması sonucu gölün sularına gömüldü.

Danimarka’da bir televizyon ekibi, haber yapmak için Kopenhag’ın kuzey batısındaki sulak park alanı olan Utterslev Mose’ye gitti. Ekip, burada donmuş göl üzerinde park halinde bulunan ciple ilgili haber yapmaya başladı. Canlı yayında muhabir, bilgileri stüdyoya aktarırken, hiç beklenmedik bir olay yaşandı. Park halindeki aracın altındaki kalın buz parçası kırılmaya başladı, ardından da cip bir anda gölün derin sularına gömüldü.

Yaşanan olay karşısında adeta şoke olan muhabir küfürlü bir tepki gösterirken, ilginç kaza saniye saniye görüntülendi.  Televizyon kanalı daha sonra muhabirin küfürlü tepkisi için izleyicilerinden özür diledi.