Felix’in Tarihi Uzay Atlayışının Yeni Görüntüleri Yayınlandı

Helyum dolu balonuyla ulaştığı 39.000 metre yükseklikten dünyaya atlayan Avusturyalı ekstrem sporcu Felix Baumgartner”ın atlayışına ait yeni görüntüler eşliğinde ekip konuşmalarının yer aldığı yeni bir video yayınlandı. Türkiye’yi de ziyaret eden Felix Baumgartne...

Felix’in Tarihi Uzay Atlayışının Yeni Görüntüleri Yayınlandı (2 Şubat 2014)

Helyum dolu balonuyla ulaştığı 39.000 metre yükseklikten dünyaya atlayan Avusturyalı ekstrem sporcu Felix Baumgartner”ın atlayışına ait yeni görüntüler eşliğinde ekip konuşmalarının yer aldığı yeni bir video yayınlandı.

Türkiye’yi de ziyaret eden Felix Baumgartner, ölüm tehlikesi yaşadığı atlayışta duygularını şu sözlerle dile getirdi. İstem dışı etrafında dönen Baumgartner, ‘O an ölüyorum hissine kapıldım’ dedi.

Helyum dolu balonuyla ulaştığı 39.000 metre yükseklikten dünyaya atlayan Avusturyalı ekstrem sporcu Felix Baumgartner’ın atlayışına ait yeni görüntüler eşliğinde ekip konuşmalarının yer aldığı yeni bir video yayınlandı. Felix’in atlayışını muhtemelen hepiniz gördünüz. Ancak bu görüntüler öncekilerden çok daha öte netlikte. Felix’in bakış açısından olayları aktaran heyecan verici yeni görüntülerle Felix’in yaşadığı heyecana, ekibiyle diyaloglarına şahit olmak mümkün.