Facebook’ta Mesajlaşmada Yeni Dönem

Facebook’ta arkadaşlar dışında mesaj göndermede paralı dönem resmen başladı Facebook’ta gelen kutunuzda “diğer” klasöründeki mesajları hiç kontrol ediyor musunuz?.. Facebook’un arkadaş listesindeki kişiler dışında mesaj göndermeyi paralı yaptığı haberi, ...

Facebook’ta Mesajlaşmada Yeni Dönem (25 Mart 2013)

Facebook’ta arkadaşlar dışında mesaj göndermede paralı dönem resmen başladı

Facebook’ta gelen kutunuzda “diğer” klasöründeki mesajları hiç kontrol ediyor musunuz?..

Facebook’un arkadaş listesindeki kişiler dışında mesaj göndermeyi paralı yaptığı haberi, pek çok kullanıcının bilmediği ya da bakmayı akıl etmediği Gelen Kutusu’ndaki “diğer” klasörünün gün yüzüne çıkmasına neden oldu.

İsterseniz gelen kutunuzdaki diğer klasörüne bir göz atın. Kim bilir belki de sürpriz bir mesajla karşılaşabilirsiniz!

Bu arada konu ile ilgili ilginç bir ayrıntıyı daha aktaralım. Arkadaş listesindeki diğer kişilerin gelen klasörüne ‘bildirimli’ düşmesini istediğiniz bir mesajın bedeli 1,84 TL. Ancak bu ‘diğer’ kişi Facebook’un kurucu CEO’su Mark Zuckerberg ise işler biraz değişiyor! Mark’a mesaj göndermenizin bedeli tam 100 Dolar!

Facebook, etkinliklere ‘hava durumu’nu ekleyecek!

Bu arada Facebook’un hizmete sunmaya hazırlandığı yeni bir uygulamadan da söz edelim: Bundan sonra açılacak ‘etkinliklere’ Facebook otomatik olarak etkinliğin düzenleneceği yer ve zamandaki “hava durumu”nu ekleyecek.